Zdrowe kanapki klasy II a

Utworzono: wtorek, 23, marzec 2021

16 marca br. uczniowie kl. II a propagowali„Zdrowe żywienie". Dzieci przygotowały na drugie śniadanie zdrowe i kolorowe kanapki. Wcześniej dowiedziały się, jakie produkty wybrać, aby kanapka dała „moc i energię".

W efekcie niełatwej, ale pełnej radości i zapału pracy, powstały piękne, kolorowe, a co najważniejsze, zdrowe kanapki. Każdy uczeń zjadł ze smakiem wykonaną samodzielnie kanapkę. To były naprawdę bardzo pożyteczne, zdrowe i smaczne zajęcia!