Powitanie wiosny w klasach I - II

Utworzono: wtorek, 23, marzec 2021

Wiosna to czas, na który z utęsknieniem czekają wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli. Cieplejsze dni i budząca się do życia przyroda dodaje wszystkim sił i pozytywnej energii. Dlatego też uczniowie młodszych klas naszej szkoły jeszcze przed pierwszym dniem wiosny dekorowali swoje klasy wiosennymi elementami. Oprócz tego uczniowie klas drugich wykonali wystawę prac wielkanocnych.  Tym rozpoczęli przygotowania do przywitania wiosny.

19 marca 2021 r. każda klasa wykonała po dwa plakaty „Pani Wiosny". Zaangażowanie i pomysły dzieci przerosły oczekiwania wszystkich. Piękne i kolorowe prace zostały zawieszone na korytarzu. Klasa II b podtrzymując tradycję wyruszyła z Marzanną nad Kalinówkę. Pozostali uczniowie  słuchali piosenek, rozwiązywali zagadki i quizy tematycznie związane z wiosną.