Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Powitanie wiosny w klasach I - II

Drukuj
Utworzono: wtorek, 23, marzec 2021
 
 
 
      Wiosna to czas, na który z utęsknieniem czekają wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli. Cieplejsze dni i budząca się do życia przyroda dodaje wszystkim sił i pozytywnej energii. Dlatego też uczniowie młodszych klas naszej szkoły jeszcze przed pierwszym dniem wiosny dekorowali swoje klasy wiosennymi elementami. Oprócz tego uczniowie klas drugich wykonali wystawę prac wielkanocnych.  Tym rozpoczęli przygotowania do przywitania wiosny.

       19 marca 2021 r. każda klasa wykonała po dwa plakaty „Pani Wiosny". Zaangażowanie i pomysły dzieci przerosły oczekiwania wszystkich. Piękne i kolorowe prace zostały zawieszone na korytarzu. Klasa II b podtrzymując tradycję wyruszyła z Marzanną nad Kalinówkę. Pozostali uczniowie  słuchali piosenek, rozwiązywali zagadki i quizy tematycznie związane z wiosną.
 
 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB