„Najładniejsza pisanka"

Utworzono: wtorek, 30, marzec 2021

W oddziale przedszkolnym 0a przeprowadzony został konkurs rodzinny „Najładniejsza pisanka". Celem  konkursu było kultywowanie tradycji    i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci, wyrabianie poczucia estetyki oraz promowanie aktywności twórczej dzieci.
     Przedszkolaki wraz z rodzicami wykonały przepiękne pisanki. Zachwycają one pomysłowością, pięknym wykonaniem i kolorystyką. Dlatego bardzo trudno było ocenić, która pisanka jest najpiękniejsza. Widać serce włożone w ich wykonanie. Przyznano więc trzy pierwsze miejsca:

I miejsce – Konaszczuk Michalinka,

II miejsce – Skiba Maciej,

III miejsce – Szczuka Anastazja.

Z uwagi na to, że pozostałe prace także są piękne – otrzymają wyróżnienia.