Kwestowali na „Bilet dla Brata"

Utworzono: poniedziałek, 28, wrzesień 2015

DSC08843

„Bilet dla Brata" to inicjatywa wolontariuszy, którzy wielokrotnie uczestniczyli w Światowych Dniach Młodzieży. Ma na celu dofinansowanie uczestnictwa w Światowych DniachMłodzieży Kraków 2016 pielgrzymów i wolontariuszy z trzynastu krajów Europy Wschodniej i Zakaukazia. Działa przy współpracy Krajowego Biura Organizacyjnego SDM przy Konferencji Episkopatu Polski.

W inicjatywę „Bilet dla Brata" włączyli się uczniowie naszej szkoły zrzeszeni w Szkolnym Kole Caritas „Pomocna dłoń" działającym pod opieką pani Barbary Jańczuk – katechetki. 27 września br. przeprowadzili oni zbiórkę do puszek na fundusz „Bilet dla Brata".

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu ze zbiórki w szkolnej galerii zdjęć.