Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„Świetliki" wyśpiewały III miejsce w Polsce

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 14, grudzień 2015

       

DSC 0035 - Kopia

 

       Grupa świetlicowa „Świetliki", której opiekunem jest pan Karol Chilewicz zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie na szkolny klip muzyczny – „Minutowa Piosenka Klasowa", organizowanym przez Fundację Muzyka jest dla wszystkich, w ramach Programu edukacyjnego „Akcja Labirynt", edycja 2015. Ponadto jury konkursu wyróżniło w sposób szczególny pana Karola Chilewicza za „umiejętne prowadzenie dzieci droga artystycznego rozwoju i pełne wyczucia wprowadzenie w świat muzyki”.

 

       Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 11 grudnia br. w Centrum Promocji Kultury w Warszawie. „Świetliki” otrzymały nagrody rzeczowe w postaci instrumentów oraz dyplomy i upominki. Przy okazji pobyty w stolicy dzieci zwiedziły Stadion Narodowy.

 

 

 

       Serdecznie gratulujemy sukcesu i zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wręczenia nagród w szkolnej galerii zdjęć oraz nagrodzonego klipu.

 

 

 

skanowanie0001

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB