Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Studniówka w naszej szkole

Drukuj
Utworzono: wtorek, 09, luty 2016

 

 MG 6922

 

Ach studniówka, co za bal,
Tańczą wszyscy razem wkoło,
Czas odchodzi w siną dal,
A za sto dni żegnaj szkoło!"

 

          Tradycyjnie 100 dni przed Egzaminem Maturalnym  odbyła się w naszej szkole Studniówka. Wzięli w niej udział nie tylko tegoroczni maturzyści, ale także uczniowie III klasy zasadniczej szkoły zawodowej, którzy w bieżącym roku szkolnym będą zdawali egzaminy zawodowe. Młodzież bawiła się znakomicie do wczesnych godzin porannych. Pozostaną wspomnienia i zdjęcia, do których obejrzenia zapraszamy w szkolnej galerii zdjęć.

 


 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB