Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Dzień Ziemi

Drukuj
Utworzono: piątek, 06, maj 2016

 

P1260031

 

        Tradycyjnie i w tym roku odbył się w naszej szkole Dzień Ziemi. Nasi uczniowie wzięli udział w krótkim apelu, gdzie przypomniane zostały cele tej ogólnopolskiej akcji. Podkreślona też została rola naszej planety w życiu człowieka i innych żywych organizmów oraz zwrócona uwaga na zachowania ludzi, które są zagrożeniem dla Ziemi. Następnie nasi najmłodsi uczniowie wystawili przedstawienia o tematyce przyrodniczej: klasa Ia – „O niegrzecznej żabce", klasa Ib – „Bajka o wilku i siedmiu koźlątkach".

          Kolejnym punktem naszego świętowania był happening. Wyszliśmy na ulice Grabowca z plakatami i hasłami (każda klasa przygotowała swój plakat) o Ziemi, jej bogactwie i zagrożeniach.  Nasze spotkanie zakończyliśmy na boisku szkolnym pisaniem Listów dla Ziemi,biorąc udział w ogólnopolskiej akcji fundacji ekologicznej ARKA – „Cała Polska listy pisze. Razem dbamy o Ziemię".Najładniejsze i najciekawsze prace zostaną wywieszone na szkolnej gazetce.


            Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia w szkolnej galerii zdjęć.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB