Konkurs recytatorski „Wiersze dla dzieci"

Utworzono: wtorek, 10, maj 2016

20160506 101813 - Kopia

Dnia 6 maja br. w Przedszkolu Samorządowym ZS im. H. Sienkiewicza odbył się konkurs recytatorski „Wiersze dla dzieci". Organizatorem konkursu była pani Małgorzata Hołosyniuk. Uczestniczyły w nim dzieci w wieku od 3 do 6 lat uczęszczające do naszego przedszkola. Tematyka prezentowanych utworów obejmowała twórczość polskich poetów tworzących dla dzieci. Przedszkolaki bardzo starannie przygotowały się do występu, o czym świadczyła piękna recytacja, oraz wykorzystane do niej rekwizyty. Komisja konkursowa po długich obradach wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

Laureaci konkursu:

·         W kategorii „maluchów"

1.      Anika Nowoświatłowska – I miejsce.

2.      Julia Kulik – II miejsce.

3.      Nina Staszczuk – III miejsce.

·         W kategorii „starszaków"

1.      Wojciech Bodziacki – I miejsce.

2.      Nicola Momot – II miejsce.

3.      Jakub Surma – III miejsce.

Przyznano również wyróżnienia:

1.      Zuzanna Krawczuk

2.      Antoni Krawczuk

3.      Maja Skrzyńska

4.      Arkadiusz Dudek

5.      Małgorzata Rachańska.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z konkursu w przedszkolnej galerii zdjęć.