Zespół ewangelizacyjny „Testimonium" koncertował w naszej szkole

Utworzono: środa, 01, czerwiec 2016

IMG 5109

Z okazji Dnia Dziecka w  naszej szkole miał miejsce koncert zespołu ewangelizacyjnego „Testimonium".  Koncert – jak głosiła jego reklama -  był pełen dobrych treści. Usłyszeliśmy najpiękniejsze piosenki, ale i słowo głoszące Dobrą Nowinę. Koncert był świetnym wprowadzeniem w atmosferę Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w lipcu br. w Krakowie. Bardzo dziękujemy jego organizatorom, w szczególności Parafii pw. św. Mikołaja w Grabowcu, dzięki której mogliśmy uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu. Następne spotkanie z zespołem  „Testimonium" już podczas Światowych Dni Młodzieży.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z koncertu w szkolnej galerii zdjęć.