Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Zespół ewangelizacyjny „Testimonium" koncertował w naszej szkole

Drukuj
Utworzono: środa, 01, czerwiec 2016

 

IMG 5109

 

        Z okazji Dnia Dziecka w  naszej szkole miał miejsce koncert zespołu ewangelizacyjnego „Testimonium".  Koncert – jak głosiła jego reklama -  był pełen dobrych treści. Usłyszeliśmy najpiękniejsze piosenki, ale i słowo głoszące Dobrą Nowinę. Koncert był świetnym wprowadzeniem w atmosferę Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w lipcu br. w Krakowie. Bardzo dziękujemy jego organizatorom, w szczególności Parafii pw. św. Mikołaja w Grabowcu, dzięki której mogliśmy uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu. Następne spotkanie z zespołem  „Testimonium" już podczas Światowych Dni Młodzieży.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z koncertu w szkolnej galerii zdjęć.

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB