Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Spotkanie Integracyjne

Drukuj
Utworzono: czwartek, 02, czerwiec 2016

 

IMG 5075

 

       31 maja br. w Zespole  Szkół w Grabowcu odbyło się  Spotkanie Integracyjne. To już kolejna edycja tej imprezy. Włączając się w obchody jubileuszowe, tym razem spotkanie miało formę warsztatów plastycznych pod hasłem: „Wszyscy kochamy Sienkiewicza". Wiąże się to z tym, że rok 2016 został ogłoszony Rokiem Henryka Sienkiewicza, ponieważ przypada 170. rocznica urodzin Pisarza, 120. rocznica wydania powieści „Quo vadis" oraz 100. rocznica śmierci Noblisty. Ponadto ten wspaniały Pisarz jest Patronem naszej szkoły.

          W spotkaniu uczestniczyli uczniowie wraz z nauczycielami z Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego z Zamościa, opiekunowie i Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lipinie Starej, pani dyrektor Elżbieta Widyma, pani Irena Szelezin
– metodyk kształcenia specjalnego z Zamościa oraz uczniowie reprezentujący klasę V b, VI a i VI b.

          Podczas warsztatów uczestnicy wykonali przepiękne plakaty stanowiące  ilustracje do powieści pt. „W pustyni i w puszczy". Mogli również obejrzeć adaptację filmową wspomnianej powieści i skorzystać z księgozbioru biblioteki szkolnej. Organizatorami spotkania były Beata Jaworska, Agnieszka Jałowicka i Nina Oktaba.

            Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia w szkolnej galerii zdjęć. 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB