Nagrodzeni w wojewódzkim konkursie

Utworzono: piątek, 10, czerwiec 2016

Zespół wokalno – instrumentalny pod kierownictwem pana Karola Chilewicza otrzymał nagrodę publiczności oraz wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Piosenki Rosyjskiej, którego organizatorami byli: Instytut Filologii Słowiańskiej UMCS,  Studenckie Koło Naukowe Rusycystów UMCS, Sekcja Wschodniosłowiańska KND WH UMCS.

Skład nagrodzonego zespołu stanowili:

- śpiew: Aleksandra Romańczuk (Miączyn), Marlena Siwczuk (Miączyn), Katarzyna Stefanek (Miączyn), Patrycja Loba (Miączyn)

- grający: Dominika Czausz (Miączyn) - flet poprzeczny, Gabriela Koszel – gitara akustyczna, Mikołaj Bednaruk – gitara elektryczna, Hubert Fedurek – perkusja, Mikołaj Wójcicki – gitara basowa, Karol Chilewicz – fortepian.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z konkursu w szkolnej galerii zdjęć