Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Utworzono: sobota, 25, czerwiec 2016

IMG 6106

24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Na uroczyste zakończenie złożyła się Msza św. oraz akademia w hali sportowej. Były przemówienia, gratulacje i nagrody dla najlepszych uczniów, kwiaty i podziękowania dla nauczycieli, pożegnanie uczniów klas trzecich gimnazjum i zawodówki, a także część artystyczna.

Przed nami upragnione wakacje. Niech ten piękny letni czas będzie dla wszystkich czasem odpoczynku i realizacji wakacyjnych marzeń. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości w szkolnej galerii zdjęć