„Czytanie najlepszą nauką"

Utworzono: wtorek, 01, listopad 2016

jaskiewiczsocewicz barbara czytajaca dziewczyna

Pod tym hasłem uczniowie klasy III B gimnazjum w dniu 28 października br. rozpoczęli cykl zajęć poświęconych głośnemu czytaniu książek w ramach obchodów Roku  Czytelnictwa. Uczniowie czytali publikację wydaną z okazji jubileuszu szkoły „Przeszłość jest nauką dla przyszłości: 1916 – 2016. 100 lat Szkoły Podstawowej w Grabowcu". Zajęcia tego typu będą kontynuowane w następnych miesiącach. Mają one na celu rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz upowszechnianie czytelnictwa wśród uczniów. Opiekunami  tego przedsięwzięcia są: nauczycielka języka polskiego pani Teresa Goździejewska i bibliotekarka pani Daria Kodeniec.