Głośne czytanie

Utworzono: czwartek, 03, listopad 2016

IMG 7270

W październiku br. rozpoczęliśmy kolejną edycję głośnego czytania dzieciom w ramach programu ,,Nasza szkoła czyta dzieciom". Jest to przedsięwzięcie skierowane do uczniów kl. I – III; będą mieć oni możliwość wysłuchania pięknych i wartościowych bajek, baśni, wierszy, opowiadań czytanych przez dyrekcję, grono pedagogiczne, rodziców oraz zaproszonych gości.

Głośne czytanie dzieciom będzie odbywać się dwa razy w miesiącu od października 2016 r. do czerwca 2017 r. Będą też inne elementy tego projektu, m.in.: konkursy, wystawy itp., które ubogacą ten projekt.

Pierwsze i drugie spotkanie poprowadziły panie polonistki – p. Agnieszka Jałowicka i p. Teresa Goździejewska.