WP 20150620 003 - Kopia

W dniach 18 - 20 czerwca br. na terenie Sanatorium Rehabilitacyjnego dla Dzieci im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie odbyło się zgrupowanie szkoleniowo-integracyjne dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.  Uczestnicy zgrupowania brali udział w zajęciach   z udzielania pierwszej pomocy, organizacji i funkcjonowania MDP, ceremoniału pożarniczego połączonego z elementami musztry oraz profilaktyki przeciwpożarowej propagującej bezpieczne formy zachowania w przypadku wystąpienia zagrożeń. Zapoznali się również z nowoczesnym sprzętem ratowniczym znajdującym się na wyposażeniu straży pożarnej. W zgrupowaniu udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Łukasz Sitarczuk, Adrian Majkutewicz, Kacper Żółkiewski, Rafał Adamczuk, Dawid Hanulak, Dawid Czata, Daniel Sitarczuk, Łukasz Boczkowski, Paweł Lackowski.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu ze zgrupowania w szkolnej galerii zdjęć.