Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2019" otrzymali:
Klasa II nie przyznano
Klasa III Oliwia Adamczuk (kl. III B), Patryk Hołubowicz (kl. III A)
 
Tytuł "Mistrza Matematyki 2018" otrzymali:
Klasa II
Patryk Hołubowicz (kl. II A), Oliwia Adamczuk (kl. IIB)
Klasa III
Mateusz Sołoducha (kl. III A)

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2017" otrzymali:

Klasa I

Patryk Hołubowicz (kl. I A)

Klasa II

nie przyznano

Klasa III

Tomasz Zapalski (kl. III A)

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2016" otrzymali:

Klasa I

Mateusz Sołoducha (kl. I A)

Klasa II

Tomasz Zaplaski (kl. II A)

Klasa III

Jarosław Sieczkarz (kl. III B)

Kacper Żółkiewski (kl. III B)

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2015" otrzymali:

Klasa I

Edyta Margol (kl. IA)

Joanna Szafran (kl. IA)

Tomasz Zapalski (kl. IB)

 

 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2014" otrzymali:

 Tytułu „Mistrz Matematyki”  w gimnazjum nie przyznano.

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2013" otrzymali:

Klasa II  Karolina Mojsym (kl. IIa)
Roksana Adamczuk (kl. IIb)
Aleksander Krawiec (kl. IIb)
Dawid Tomkiewicz (kl. IIb)
Zuzanna Skrzyńska (kl. IIb)
Klasa III  Karolina Mamczur (kl. IIIa)
Julianna Krauze (kl. IIIa)
Magdalena Steć (kl. IIIb)

 

 Tytuł "Mistrza Matematyki 2013" otrzymali:

Klasa IV  Mikołaj Wójcicki (kl. IVb) 
Mateusz Sołoducha (kl. IVb)
Klasa V  Jakub Sołoducha (kl. Vb)
Klasa VI  -

 

 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2012" otrzymali:

Klasa IV  Joanna Szafran - kl.IV a, 
Gabriela Koszel - kl.IV b
Klasa V  Jarosław Sieczkarz - kl.V a
Klasa VI  -

 

 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2011" otrzymali:

Klasa II  Adrian Całka - II a 
Mikołaj Wójcicki - II b
Klasa III  Angelika Sowa - III a 
Aleksandra Wszytko - III a 
Jakub Jałowicki - III b 
Joanna Szafran - III b 
Mateusz Gruszka - III b
Klasa IV  Aleksandra Kwiatkowska - IV a 
Jarosław Sieczkarz - IV a
Klasa V  Karolina Barańska - V b
Klasa VI  -

 

 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2010" otrzymali:

Klasa II  Wiktoria Mieczan - II b
Klasa III  Jarosław Sieczkarz - III a
Klasa IV  Karolina Barańska - IV b 
Mateusz Seń - IV b
Klasa V  Ilona Sieczkarz - V b
Klasa VI  Katarzyna Kołodziej - VI b

 

 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2009" otrzymali:

Klasa II  Sieczkarz Jarosław
Klasa III 

Seń Mateusz 
Barańska Karolina

Klasa IV  Morokiszka Dawid - IVb
Klasa V  Gruszka Dominika - Vc
Klasa VI  Kwiatkowska Dororota - VIb

 

 Tytuł "Mistrza Matematyki 2008" otrzymali:

Klasa II  Kot Rafał – IIa 
Barańska Karolina – IIb
Klasa III  Zwolińska Magdalena – IIIa 
Jabłoński Krystian – IIIa 
Sieczkarz Ilona – IIIb
Klasa IV  Skrzyński Przemysław – IVa 
Kołodziej Katarzyna – IVb 
Kozyra Maciej – IVb 
Szumiło Maciej – IVb 
Jakimcio Maciej – IVb 
Gruszka Dominika – IVc
Klasa V  Sawicka Milena – Va 
Klasa VI  -

 

 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2007" otrzymali:

Klasa II  Diduch Anna 
Klasa III  Gruszka Dominika 
Szajuk Eliza 
Tabała Bartłomiej 
Skrzyński Przemysław
Klasa IV  Tomkiewicz Aleksandra 
Orzechowska Inga
Klasa V  Tatys Mariola 
Klasa VI  Kwiatkowska Marta 

 

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2006" otrzymali:

Klasa II  Sawicka Gabriela 
Gruszka Dominika 
Szajuk Eliza
Klasa III  Tomkiewicz Aleksandra 
Kwiatkowska Dorota 
Sawicka Milena 
Koszuta Izabela 
Greniuk Agnieszka 
Kawka Magda
Klasa V  Kwiatkowska Marta 
Margol Ewelina
Klasa VI  Greniuk Anna 

 

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2005" otrzymali:

Klasa II  Tomkiewicz Aleksandra 
Kwiatkowska Dorota 
Kozar Ewelina
Klasa III  Sadło Łukasz 
Małyszka Mateusz 
Paradowski Robert
Klasa IV  Grabarczuk Jarosław 
Sawicka Zuzanna 
Matczuk Ewelina 
Orłowska Katarzyna 
Walusiuk Piotr 
Błaszczuk Kamil
Klasa VI  Skrzyńska Magdalena

 

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2004" otrzymali:

Klasa II  Paradowski Robert 
Sadło Łukasz
Klasa III  Orzechowski Paweł 
Tabała Kondrad 
Błaszczuk Kamil 
Kleban Aneta 
Matczuk Ewelina 
Orłowska Katarzyna 
Walusiuk Piotr 
Wójciuk Marcin
Klasa IV  Orzechowski Jakub
Klasa V  Sieczkowska Edyta
Klasa VI  Koszuta Katarzyna 
Jaroszyński Szymon

 

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2003" otrzymali:

Klasa II  Tabała Kondrad
Klasa III  Jaroszyńska Barbara 
Krauze Agnieszka 
Greniuk Anna
Klasa IV  Pieczykolan Katarzyna 
Sieczkowska Edyta 
Skrzyńska Magdalena
Klasa V  Brzozowski Michał 
Koszuta Katarzyna 
Grechuta Anna
Klasa VI  nie przyznano

 

  

Tytuł "Mistrza Rachunków 2002" - nie przeprowadzono eliminacji

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2001" otrzymali:

Klasa II Mech Patryk
Klasa III Skrzyńska Magdalena
Klasa IV Brzozowski Michał 
Korzeniowski Kamil
Klasa V Walusiuk Ewelina
Klasa VI Buczak Damian

 

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2002" otrzymali:

Klasa II Sieczkowska Edyta 
Saliński Dawid 
Greniuk Patryk 
Skrzyńska Magdalena
Klasa III Koszuta Katarzyna 
Muda Katarzyna
Klasa IV Bednarczuk Daniel
Klasa V Surma Karol 
Momot Anna
Klasa VI Runkiewicz Anna

 

 

Regulamin

Wzór aktu nadania tytułu

Gratulujemy!

pisarz

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB