Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Tytuł "Mistrza Rachunków 2019 otrzymali:
Klasa II    
Julia Wójciuk (kl. II a)
Krystian Prokop  (kl. II b)
Klasa III          Erwin Brzuchala (kl. III)
 
Tytuł "Mistrza Matematyki 2019" otrzymali:
Klasa IV     Kozar Mikołaj (kl. IV a), Kacper Brzuchala (kl. IV b), Zuzanna Nowoświatłowska (kl. (IV b)
Klasa V       nie przyznano
Klasa VI Maria Rachańska (kl. VI a)
Klasa VII

Szymon Nowaczewski (kl. VII a) 

Klasa VIII

Aleksander Krawiec (kl. VIIIb)


 
Tytuł "Mistrza Rachunków 2018 otrzymali:
Klasa II    
Wojciech Bodziacki (kl. II)
Erwin Brzuchala  (kl. II)
Klasa III         
Zofia Widyma (kl. IIIb)
Kacper Brzuchala (kl. IIIb)
Zuzanna Nowoświatłowska (kl. IIIa)
 
Tytuł "Mistrza Matematyki 2018" otrzymali:
Klasa IV     nie przyznano
Klasa V       nie przyznano
Klasa VI Szymon Nowaczewski (kl. VIa)
Klasa VII nie przyznano

 
Tytuł "Mistrza Matematyki 2017" otrzymali:
Klasa IV    

Wiktoria Krauze (kl. IVa)

Krystian Malinowski (kl. IVb)

Klasa V      

Szymon Nowaczewski (kl. Va)

Paweł Jabłoński (kl. Va)

Klasa VI

Patrycja Sołoducha (kl. VIa)

 
 
 
Tytuł "Mistrza Rachunków 2017 otrzymali:
Klasa II    

Zuzanna Nowoświatłowska (kl. IIa)

Dominik Wójcik  (kl. IIa)

Zofia Widyma (kl. IIb)

Kacper Brzuchala (kl. IIb)

Klasa III         

Anna Łęgowska (kl. IIIa)

Roksana Sacawa (kl. IIIb)

 
 
 
 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2016" otrzymali:
Klasa IV    

Szymon Nowaczewski (kl. IVa)

Paweł Jabłoński (kl. IVa)

Klasa V       Justyna Czata (kl. Va)
Klasa VI

Patryk Hołubowicz (kl. VIa)

Oliwia Adamczuk (kl. VIb)

 
 
 
Tytuł "Mistrza Rachunków 2016 otrzymali:
Klasa II    

Kacper Flis (kl. IIa)

Anna Góra (kl. IIa)

Julia Chudoba (kl. IIa)

Mateusz Nowaczewski (kl. IIa)

Roksana Sacawa (kl. IIb)

Martyna Winiarska (kl. IIb)

Klasa III         

Alan Kusy (kl. IIIa)

Amelia Mieczan (kl. IIIb)

 
 
 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2015" otrzymali:
Klasa IV     Patrycja Sołoducha (kl. IVa)
Klasa V       Patryk Hołubowicz  (kl. Va)
Klasa VI

Mateusz Sołoducha (kl. VIb)

 
 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2015 otrzymali:
Klasa II    

 Wiktoria Krauze (kl. IIa)

Olga Staszczuk (kl. IIa)

Klasa III         

Szymon Nowaczewski (kl. IIIa)

Paweł Jabłoński (kl. IIIa)

Aleksandra Dobaczyńska (kl. IIIb)

 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2014" otrzymali:
Klasa IV     OliwiaAdamczuk (kl. IV b)
PatrykHołubowicz (kl. IV a)
Klasa V       AleksandraIlczuk (kl. V b)
Klasa VI

 

JoannaSzafran (kl. VI a)

 

 
 
 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2014" otrzymali:
Klasa II    

Aleksandra Dobaczyńska ( kl. II b)
PiotrDobaczyński ( kl. II b)
JuliaGreniuk ( kl. II b)
Wiktoria Sędłak (kl. II b)
zymon Nowaczewski ( kl. II a)
Paweł Jabłoński (kl. II a)
Jakub Flak ( kl. II a)

 

Klasa III         

 

KarolinaMojsym (kl. III 
MartynaMandziuk (kl. III a)
DawidTomkiewicz (kl. III b)
Aleksander Krawiec (kl. III b)


 
Tytuł "Mistrza Matematyki 2013" otrzymali:
Klasa IV  Mikołaj Wójcicki (kl. IVb) 
Mateusz Sołoducha (kl. IVb)
Klasa V  Jakub Sołoducha (kl. Vb)
Klasa VI       -
 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2012" otrzymali:
Klasa IV      Joanna Szafran - kl.IV a, 
Gabriela Koszel - kl.IV b
Klasa V  Jarosław Sieczkarz - kl.V a
Klasa VI  -
 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2011" otrzymali:
Klasa II  Adrian Całka - II a 
Mikołaj Wójcicki - II b
Klasa III  Angelika Sowa - III a 
Aleksandra Wszytko - III a 
Jakub Jałowicki - III b 
Joanna Szafran - III b 
Mateusz Gruszka - III b
Klasa IV  Aleksandra Kwiatkowska - IV a 
Jarosław Sieczkarz - IV a
Klasa V          Karolina Barańska - V b
Klasa VI  -
 
 
Tytuł "Mistrza Matematyki 2010" otrzymali:
Klasa II  Wiktoria Mieczan - II b
Klasa III      Jarosław Sieczkarz - III a
Klasa IV  Karolina Barańska - IV b 
Mateusz Seń - IV b
Klasa V  Ilona Sieczkarz - V b
Klasa VI  Katarzyna Kołodziej - VI b

 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2009" otrzymali:

Klasa II  Jarosław Sieczkarz
Klasa III  Seń Mateusz 
Barańska Karolina
Klasa IV   Morokiszka Dawid - IVb
Klasa V  Gruszka Dominika - Vc
Klasa VI  Kwiatkowska Dorota - VIb

 

Tytuł "Mistrza Matematyki 2008" otrzymali:
Klasa II  Kot Rafał – IIa 
Barańska Karolina – IIb
Klasa III      Zwolińska Magdalena – IIIa 
Jabłoński Krystian – IIIa 
Sieczkarz Ilona – IIIb
Klasa IV        Skrzyński Przemysław – IVa 
Kołodziej Katarzyna – IVb 
Kozyra Maciej – IVb 
Szumiło Maciej – IVb 
Jakimcio Maciej – IVb 
Gruszka Dominika – IVc
Klasa V  Sawicka Milena – Va 
Klasa VI  -
 
 
Tytuł "Mistrza Matematyki 2007" otrzymali:
Klasa II  Diduch Anna 
Klasa III  Gruszka Dominika 
Szajuk Eliza 
Tabała Bartłomiej 
Skrzyński Przemysław
Klasa IV     Tomkiewicz Aleksandra 
Orzechowska Inga
Klasa V  Tatys Mariola 
Klasa VI  Kwiatkowska Marta 
 
 
Tytuł "Mistrza Rachunków 2006" otrzymali:
Klasa II  Sawicka Gabriela 
Gruszka Dominika 
Szajuk Eliza
Klasa III      Tomkiewicz Aleksandra 
Kwiatkowska Dorota 
Sawicka Milena 
Koszuta Izabela 
Greniuk Agnieszka 
Kawka Magda
Klasa V  Kwiatkowska Marta 
Margol Ewelina
Klasa VI  Greniuk Anna 
 
 
Tytuł "Mistrza Rachunków 2005" otrzymali:
Klasa II  Tomkiewicz Aleksandra 
Kwiatkowska Dorota 
Kozar Ewelina
Klasa III  Sadło Łukasz 
Małyszka Mateusz 
Paradowski Robert
Klasa IV     Grabarczuk Jarosław 
Sawicka Zuzanna 
Matczuk Ewelina 
Orłowska Katarzyna 
Walusiuk Piotr 
Błaszczuk Kamil
Klasa VI  Skrzyńska Magdalena
 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2004" otrzymali:
Klasa II  Paradowski Robert 
Sadło Łukasz
Klasa III  Orzechowski Paweł 
Tabała Kondrad 
Błaszczuk Kamil 
Kleban Aneta 
Matczuk Ewelina 
Orłowska Katarzyna 
Walusiuk Piotr 
Wójciuk Marcin
Klasa IV  Orzechowski Jakub
Klasa V  Sieczkowska Edyta
Klasa VI  Koszuta Katarzyna 
Jaroszyński Szymon

 

 
 
Tytuł "Mistrza Rachunków 2003" otrzymali:
Klasa II  Tabała Kondrad
Klasa III     Jaroszyńska Barbara 
Krauze Agnieszka 
Greniuk Anna
Klasa IV  Pieczykolan Katarzyna 
Sieczkowska Edyta 
Skrzyńska Magdalena
Klasa V  Brzozowski Michał 
Koszuta Katarzyna 
Grechuta Anna
Klasa VI  nie przyznano

 

 

Tytuł "Mistrza Rachunków 2002" - nie przeprowadzono eliminacji 
 
 
Tytuł "Mistrza Rachunków 2001" otrzymali:
Klasa II Mech Patryk
Klasa III Skrzyńska Magdalena
Klasa IV Brzozowski Michał 
Korzeniowski Kamil
Klasa V Walusiuk Ewelina
Klasa VI Buczak Damian

 

 
 
Tytuł "Mistrza Rachunków 2000" otrzymali:
Klasa II Sieczkowska Edyta 
Saliński Dawid 
Greniuk Patryk 
Skrzyńska Magdalena
Klasa III Koszuta Katarzyna 
Muda Katarzyna
Klasa IV Bednarczuk Daniel
Klasa V Surma Karol 
Momot Anna
Klasa VI Runkiewicz Anna

 

 

Regulamin

Wzór aktu nadania tytułu

Gratulujemy!

pisarz

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB