Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tytuł "Mistrza Poprawnej Pisowni 2019" otrzymali:

Klasa II 

Dawid Stankiewicz (kl. II a)

Maja Pijajko (kl. II b)

Maja Skrzyńska (kl. II b)

Klasa III 

Karolina Jakubowska (kl.III)

Tytuł "Mistrza Ortografii 2019" otrzymali:

Klasa IV
 
nie przyznano
 
Klasa V
 
nie przyznano
 
Klasa VI
 
Maria Rachańska  (kl. VI a)
 
Klasa VII Julita Król (kl. VII a), Szymon Nowaczewski (kl. VII a), Wiktoria Sędłak (kl. VII b)

 

Klasa VIII nie przyznano

 

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2018" otrzymali:

 
Klasa IV
 
nie przyznano
 
Klasa V
 
Maria Rachańska, Amelia Kudyba (kl. Va)
 
Oliwia Hołdaś (kl. V b)
 
Klasa VI
 
Julia Greniuk (VI b)
 
Klasa VII
nie przyznano

 

Tytuł "Mistrza Poprawnej Pisowni 2017" otrzymali:

Klasa II 

Dominika Koszel (kl. II a)

Klaudia Flis (kl. II a)

Dominik Wójciuk (kl. II a)

Zuzanna Nowoświatłowska (kl. II a)

Oliwia Prokop (kl. II a)

Maja Pedowska (kl. II a)

Zofia Widyma (kl. II b)

Zuzanna Bernard (kl. II b)

Lena Flak (kl. II b)

Nikola Kusy (kl. II b)

Nikola Barańska (kl. II b)

 Wiktoria Bednarczuk (kl. II c)

Fabian Skórka (kl. II c)

Amelia Lasko (kl. II c)

 Julia Surma (kl. II c)

Jakub Ogórek (kl. II c)

Klasa III 

Julia Chudoba (kl. III a)

Anna Łęgowska (kl. III a)

Mateusz Nowaczewski (kl. III a)

Martyna Winiarska (kl. III b)

Natalia Kaczmara (kl. III b)

Roksana Sacawa (kl. III b) 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2017" otrzymali:

Klasa IV

Amelia Kudyba (kl. IVa)

Oliwia Hołdaś (kl. IVb)

Klasa V

Szymon Nowaczewski (kl. Va)

Piotr Dobaczyński (kl. V b)

Klasa VI

Dawid Tomkiewicz (kl. VI b) 

 

 

 

Tytuł "Mistrza Poprawnej Pisowni 2016" otrzymali:

Klasa II 

Aleksander Kołodziej (kl. IIb)

Roksana Sacawa (kl. IIb)

Julia Chudoba (kl. IIb)

Anna Góra (kl. IIb)

Klasa III 

Amelia Kudyba (kl. IIIa)

Maria Rachańska (kl. IIIa)

Wiktoria Surma (kl. IIIa)

Magdalena Karpiuk (kl. III b)

Oliwia Hołdaś (kl. IIIb)

Martyna Kaczmara (kl. IIIb) 

 

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2016" otrzymali:

Klasa IV

Szymon Nowaczewski (kl. IVa)

Piotr Dobaczyński (kl. IVb)

Klasa V

Ewelina Zwolińska (kl. Va)

Klasa VI

Paulina Czerwińska (kl. VIb)

Natalia Rodzik (kl. VIb)

 

Tytuł "Mistrza Poprawnej Pisowni 2015" otrzymali:

Klasa II 

Wiktoria Surma (kl. IIa),

Maria Rachańska (kl. IIa)

Oliwia Hołdaś (kl. IIb)

Amelia Mieczan (kl. IIb)

Magdalena Karpiuk (kl. IIb)

Klasa III 

Paweł Jabłoński (kl. IIIa)

Szymon Nowaczewski (kl. IIIa)

Julita Król (kl. IIIa)

Piotr Dobaczyński (kl. III b)

Julia Greniuk (kl. IIIb)

Wiktoria Sędłak (kl. IIIb) 

 

Tytuł "Mistrza Poprawnej Pisowni 2014" otrzymali:

Klasa II 

Aleksandra Dobaczyńska (kl. IIa)
Julia Greniuk (kl. IIa) 
Szymon Nowaczewski (kl. IIb)

Klasa III 

Karolina Mojsym (kl. IIIa)
Ewelina Zwolińska (kl. IIIa)

 

Tytuł "Mistrza Poprawnej Pisowni 2013" otrzymali:

Klasa II  Karolina Mojsym (kl. IIa)
Aleksandra Pieczykolan (kl. IIb)
Klaudia Szady (kl. IIb)
Patrycja Sołoducha (kl. IIa)
Klasa III  Oliwia Adamczuk (kl. IIIb)
Paulina Czerwińska (kl. IIIb) 
Jakub Daniluk (kl. IIIb)
Igor Karczmarz (kl. IIIb)
Aleksandra Walkowska (kl. IIIb)
Małgorzata Bodziacka (kl. IIIa)
Patryk Hołubowicz (kl. IIIa)
Karolina Mamczur (kl. IIIa)
Oliwia Mokrzecka (kl. IIIa)
Karolina Staszczuk (kl. IIIa)

 

Tytuł "Mistrza Poprawnej Pisowni 2012" otrzymali:

Klasa II  Karolina Staszczuk - kl.II a,
Oliwia Adamczuk - kl.II b,
Igor Karczmarz - kl.II b, 
Magdalena Steć - kl.II b, 
Aleksandra Walkowska - kl.II b
Klasa III  Adrian Całka - kl.III a, 
Katarzyna Dulska - kl.III a, 
Konrad Hołubowicz - kl.III a, 
Krystian Kowalczyk - kl.III a, 
Aleksandra Radelczuk - kl.III a,
Martyna Dobaczyńska - kl.III b, 
Aleksandra Ilczuk - kl.III b, 
Wiktoria Jamroż - kl.III b

 

 

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2015" otrzymali

Klasa IV

Ewelina Zwolińska (kl. IVa)

Klasa V Oliwia Adamczuk (kl. Vb)
Klasa VI Sylwia Rachańska (kl. VIb) 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2014" otrzymali: 

Klasa IV 

Karolina Mamczur  ( kl. IV a
Oliwia Adamczuk (kl. IV b)
Igor Karczmarz ( kl. IV b)

Klasa V 

Agnieszka Zapalska ( kl. V a)
Sylwia Rachańska (kl. V b)

Klasa VI  Gabriela Koszel (kl. VI b) 

 

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2013" otrzymali:

Klasa IV  Sylwia Rachańska (kl. IVb)
Klasa V  Wiktoria Mieczan (kl. Va)
Mateusz Gruszka (kl. Va)
Klasa VI  Olga Bas (kl. VIa)

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2012" otrzymali:

Klasa IV  Wiktoria Mieczan - kl.IV a
Klasa V  Żaneta Góra - kl.V a
Klasa VI  Karolina Barańska - kl.VI b

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2011" otrzymali:

Klasa II  Aleksandra Radelczuk - kl. II a 
Martyna Dobaczyńska - kl. II b 
Sylwia Rachańska - kl. II b
Klasa III  Wiktoria Mieczan - kl. III b
Klasa IV  Małgorzata Kawka - kl. IV a
Klasa V  Joanna Margol - kl. V a
Klasa VI  Anna Diduch - kl.VI a

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2010" otrzymali:

Klasa II  Mieczan Wiktoria – II b 
Gruszka Mateusz – II b 
Koszel Gabriela – II a 
Margol Edyta – II a
Klasa III  Kawka Małgorzata – III a 
Pieczykolan Klaudia – III b
Klasa IV  Margol Joanna – IV a
Klasa V  Diduch Anna – V a
Klasa VI  Gruszka Dominika

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2009" otrzymali:

Klasa II  Kawka Małgorzata - IIa 
Pieczykolan Klaudia - IIb
Klasa III  --
Klasa IV  --
Klasa V  Gruszka Dominika - Vc
Klasa VI  Banach Kamil - VIa 
Greniuk Agnieszka - VIa 
Kudyba Anita - VIa 
Skrzyńska Diana - VIa 
Tomkiewicz Aleksandra - VIb

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2008" otrzymali:

Klasa III  Diduch Anna
Klasa IV  Knap Łucja – IVa 
Jakimcio Maciej – IVb 
Gruszka Dominika – IVc
Klasa V  Soroka Anna – Va 
Greniuk Agnieszka – Va 
Banach Kamil – Va
Klasa VI  Jurek Patrycja – VIa 
Sadło Łukasz – VIa 
Daniluk Magdalena – VIa 
Małyszka Mateusz – VIb
 
 
Tytuł "Mistrza Ortografii 2007" otrzymali:
Klasa II  Diduch Anna
Klasa III  Gruszka Dominika
Klasa IV  Tomkiewicz Aleksandra 
Greniuk Agnieszka 
Kudyba Anita
Klasa V  Wichlej Monika

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2006" otrzymali:
Klasa II  Gruszka Dominika
Klasa III  Banach Kamil
Klasa V 

Kwiatkowska Marta 
Kwietniewska Sylwia

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2005" otrzymali:
Klasa II  Greniuk Agnieszka 
Staszczuk Dominik
Klasa IV  Surma Zuzanna 
Kwietniewska Sylwia
Klasa VI  Boczkowska Agnieszka 
Skrzyńska Magdalena 
Szczuka Patryk 
Wilczyńska Anna

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2004" otrzymali:
Klasa II  Daniluk Magdalena 
Lipiak Tomasz 
Wichlej Monika
Klasa III  nie przyznano 
Klasa IV  Mech Patryk 
Greniuk Anna
Klasa V  Sieczkowska Edyta
Klasa VI  Kaziczak Katarzyna 
Dudek Sylwia 
Jakimiec Paweł

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2003" otrzymali:
Klasa II Nowaczewska Natalia 
Surma Zuzanna 
Kwietniewska Sylwia
Klasa III Prokop Przemysław
Klasa IV Skrzyńska Magdalena 
Wilczyńska Anna 
Siedlecka Justyna 
Klasa V nie przyznano
Klasa VI Dziura Sławomir 
Korzeniowska Ewelina 
Wolanin Anna
 
 
Tytuł "Mistrza Ortografii 2002" otrzymali:
Klasa II Gąska Aleksandra 
Orzechowski Jakub 
Greniuk Anna 
Mech Patryk
Klasa III Pieczykolan Anna 
Skrzyńska Magdalena
Klasa IV Grechuta Anna 
Dudek Sylwia
Klasa V nie przyznano
Klasa VI

Kulik Maciej

 
 
Tytuł "Mistrza Ortografii 2001" otrzymali:
Klasa II Wilczyńska Anna
Klasa III Grechuta Anna 
Muda Katarzyna 
Dudek Sylwia 
Dobrowolska Wioleta
Klasa IV Dzięgiel Piotr 
Dzięgiel Martyna 
Wolanin Anna 
Krygiel Karol
Klasa V Kulik Maciej
Klasa VI

Popek Karolina 
Jańczuk Beata 
Saliński Dawid

 

Regulamin

Wzór aktu nadania tytułu

Gratulujemy!

pisarz

 

 

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB