fot

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci książką, rozwijanie zdolności manualnych i plastycznych, ich wyobraźni twórczej, popularyzacja literatury. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI i polegał na wykonaniu w dowolnej płaskiej technice plastycznej zakładki do książki. W konkursie wzięło udział 36 uczniów, którzy dostarczyli prace do dnia 27 listopada 2015 r.

7 grudnia 2015 r. w bibliotece odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Ewelina Zwolińska – klasa 5a

II miejsce: Aleksandra Walkowska – klasa 6b

III miejsce: Oliwia Adamczuk – klasa 6b

Wyróżnienie: Anna Gąska – klasa 5a

Karolina Chudzik – klasa 6a

Justyna Czata – klasa 5a

Organizatorami konkursu byli: Bożena Momot – nauczyciel bibliotekarz, Zofia Greniuk – nauczyciel plastyki.

Prace zgłoszone do konkursu można oglądać na wystawie pokonkursowej na szkolnym korytarzu.