fot

W środowe popołudnie 26 listopada br. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”. W spotkaniu wzięły udział dzieci z grup: „Biedronki” i „Świetliki”, wychowawcy świetlicy, nauczyciele z klas I – III, rodzice oraz dziadkowie.

W miłej atmosferze nasza trzypokoleniowa gromada czytała książki, po które dzieci chętnie sięgają dzisiaj, ale również te, które w dzieciństwie zachwycały ich rodziców, nauczycieli, babcie i dziadków. Wspólnemu czytaniu towarzyszyły rozmowy, podczas których dzieci wyrażały swoje opinie, dzieliły się wrażeniami, a rodzice i dziadkowie opowiadali o swoich ulubionych książkach, które czytali w dzieciństwie. Spotkanie tak przypadło do gustu naszym wychowankom, że z pewnością nie będzie ono ostatnim i postaramy się częściejspotykać w takim wielopokoleniowym gronie.