fot

15 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz ozdób świątecznych, przygotowany przez dzieci ze świetlicy szkolnej, samorząd uczniowski oraz uczniów gimnazjum, którzy pracowali pod okiem nauczyciela plastyki. Na kiermaszu każdy mógł zakupić własnoręcznie wykonane ozdoby, m.in. choinki, kartki świąteczne, aniołki, stroiki. Oczywiście nie zabrakło słodkości, które cieszyły się ogromną popularnością. Kiermaszowi towarzyszyła miła i świąteczna atmosfera. Być może wpisze się on na stałe w kalendarz uroczystości w naszej szkole.