Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze sukcesy

 

 Minutowa Piosenka Klasowa

         W tym roku szkolnym grupa świetlicowa „Świetliki", której opiekunem jest pan Karol Chilewicz zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie na szkolny klip muzyczny – „Minutowa Piosenka Klasowa", organizowanym przez Fundację Muzyka jest dla wszystkich, w ramach Programu edukacyjnego „Akcja Labirynt", edycja 2015. Ponadto jury konkursu wyróżniło w sposób szczególny pana Karola Chilewicza za „umiejętne prowadzenie dzieci droga artystycznego rozwoju i pełne wyczucia wprowadzenie w świat muzyki”.

skanowanie0001

      Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 11 grudnia br. w Centrum Promocji Kultury w Warszawie. „Świetliki” otrzymały nagrody rzeczowe w postaci instrumentów oraz dyplomy i upominki. Przy okazji pobytu w stolicy dzieci zwiedziły Stadion Narodowy.

 

 

 

 


 

6 Dziecięcy Przegląd Taneczny

 

22 maja br. dzieci z naszej świetlicy szkolnej wzięły udział w 6 Dziecięcym Przeglądzie Tanecznym „INSCENIZACJE – ZAMOŚĆ 2015” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Grupa taneczna „Biedronki” zaprezentowała układ taneczny pod tytułem „Walc kwiatów”, który przygotowała pod kierunkiem pani Beaty Jaworskiej. Za ten taniec otrzymaliśmy wyróżnienie oraz słodki upominek.

 

 

 


 

 

W roku szkolnym 2014 / 2015 nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu pod hasłem „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi” zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. W okresie od 1 października 2014 r do 28 lutego 2015 r. wykonaliśmy 10 zadań przewidzianych regulaminem konkursu. Tematyka zadań i ich forma była różnorodna. Dzięki wspaniałej pracy naszych uczniów i wychowawców świetlicy wszystkie zadania zostały wykonane. Wykonanie ich pozwoliło naszym wychowankom wykazać się kreatywnością, pomysłowością i umiejętnością współpracy. Jednocześnie dzieci poprzez zabawę zdobywały nowe umiejętności, wiadomości i doświadczenia.

 

IMG 9157

 

Komisja konkursowa oceniła naszą działalność oraz sposób wykonania zadań konkursowych i przyznała nam tytuł „Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”. Otrzymaliśmy również dyplom honorowy. Przyznanie nam tego tytułu potwierdziło to, że nasza świetlica jest miejscem, które bawi i uczy, które rozwija zainteresowania uczniów i sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi.


 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB