Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza
w Grabowcu - zasady rekrutacji

Rekrutacja w roku szkolnym 2017/2018 zgodnie z Zarządzeniem Lubelskiego Kuratora Oświaty:

treść zarządzenia

załącznik nr 1

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do klasy pierwszej składają w sekretariacie szkoły następujące dokumenty:

1. wniosek o przyjęcie do liceum ogólnokształcącego,

2. oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata,

3. świadectwo ukończenia gimnazjum,

4. zaświadczenie OKE o wynikach egzaminu przeprowadzonego w ostatnim roku nauki
    w gimnazjum,

5. dwie fotografie,

6. karta zdrowia.

Szczegółowe informacje:

pod numerem telefonu 84 65 12 417, w sekretariacie szkoły w godz. 8.00 – 15.00

Propozycja realizacji od kl. II przedmiotów w zakresie rozszerzonym:

• biologia, geografia, język angielski,

• historia, geografia, język angielski.

Aby zostać uczniem klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Grabowcu należy:

1. W dniach od 15 maja do 14 czerwca 2017 r. złożyć w sekretariacie szkoły:

• wniosek o przyjęcie do szkoły podpisany przez rodziców/prawnych opiekunów,
  • oświadczenie o wielodzietności,
  • dwie fotografie.
  1. W dniach od 23 czerwca do 27 czerwca 2017 r. uzupełnić wniosek o przyjęcie do liceum o świadectwo ukończenia gimnazjum oraz o zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Ogłoszenie wyników rekrutacji do klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Grabowcu:

1. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych – 30 czerwca 2017 r. godz. 10.00.

2. Potwierdzenie przez rodzica kandydata albo kandydata pełnoletniego woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum
    i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego, o ile nie zostały one złożone wcześniej – 6 lipca 2017 r. do godz. 15.00.

3. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych – 7 lipca 2017 r. do godz. 10.00.