Królowa Śniegu - "Magiczny świat teatru"

DSCN0346

W ramach działań nowatorskich "Magiczny świat teatru" uczniowie szkoły podstawowej 18 grudnia wystawili spektakl bożonarodzeniowy pt. "Królowa Śniegu". Przedstawienie to stanowiło wyjątkowe wprowadzenie w okres świąteczny; przypominało o najważniejszych wartościach w życiu człowieka. Jego organizatorami byli: pani Beata Jaworska, pani Agnieszka Jałowicka i pan Karol Chilewicz, ale w przygotowania zaangażowało się wiele osób, w tym rodzice uczniów. Nad dekoracjami czuwała pani Zofia Greniuk, wsparta przez nauczycieli i pracowników szkoły. Wiele pracy w wystawienie „Królowej Śniegu" włożyli uczniowie, którym należą się szczególne podziękowania. Zachwyt nad widowiskiem publiczność wyraziła rzęsistymi brawami. Dodatkową nagrodą były słodkie upominki od pani dyrektor Elżbiety Widymy, przedstawicieli kombatantów i radnego powiatowego pana Kostrubca.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z przedstawienia w szkolnej galerii zdjęć.