100 0227

23 maja br. już po raz ósmy nasza szkoła zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej. Celem konkursu była prezentacja umiejętności językowych i wokalnych, propagowanie nauki języków obcych oraz motywowanie do rozwijania kompetencji językowych i uzdolnień.

Spośród uczestników z 6 szkół podstawowych, jury w składzie: pani Marta Wybraniec, pan Michał Dziewulski oraz pani Anna Mandziuk, najwyżej oceniło następujące występy:

Klasy 1-3:

I miejsce – Mateusz Prokop, Zespół Szkół im Henryka Sienkiewicza w Grabowcu,

II miejsce – Faustyna Hajduk, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Uchaniach,

III miejsce – Aleksandra Tryniecka, Zespół Szkół im H. Sienkiewicza w Grabowcu.

Klasy 4-8:

I miejsce –Monika Grabińska, Zespół Szkolno-przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach- Kolonii,

II miejsce – Franciszek Wołek, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie- Osadzie,

III miejsce – Julia Korona, Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Skierbieszowie.

W kategorii "zespół" najlepsi okazali się Natalia Mazurek oraz Skawiński Jakub z Komarowa Osady.

Jury nie miało łatwego zadania, gdyż poziom umiejętności uczestników był naprawdę wysoki. Wszyscy otrzymali dyplomy uczestnictwa, a zwycięzcy dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!