obraz

To był wyjątkowy Dzień Dziecka! Wreszcie razem! Po tak długiej przerwie!  Uczniowie klas VII, VIII oraz klasy I LO wybrali się na wspólny rajd pieszy do Grabowczyka. W drodze uczniom towarzyszyły piękne widoki, wyśmienite humory oraz wspaniała pogoda. Trasę pokonali dość szybko, co świadczy o tym, że w takcie nauki zdalnej dbali też o kondycję fizyczną. Pobyt w Grabowczyku był doskonałą okazją do odbudowania relacji uczniowskich, które w ostatnim czasie uległy osłabieniu. Wspólnie spędzony czas był czasem rozmów, zabawy, odpoczynku i radości. Nie zabrakło też słodkiego prezentu od Pani Dyrektor, która odwiedziła uczniów przy ognisku i złożyła im życzenia z okazji ich święta. Serdeczne podziękowania składamy panu Kazimierzowi Pietnowskiemu, który pomógł w zorganizowaniu ogniska dla młodzieży.