DSCN9524

10 czerwca 2021 roku klasy II a, II b, III a, III b były na wycieczce w miejscowości Budy pomiędzy Tomaszowem Lubelskiem a Zamościem, w nowoczesnym Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Archipelag Roztocze. To pierwszy, tak duży,  interaktywny obiekt w regionie. Jego główną atrakcją są sale doświadczalne, wyjątkowy Park Miniatur Kresowych oraz plac zabaw wewnątrz i na zewnątrz budynku. Uczniowie za pomocą różnych zmysłów zwiedzali i poznawali Roztocze. Piękno natury oglądali przy pomocy najnowszych rozwiązań technologicznych z zakresu wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.
Dzieci zachwycone były  dwupoziomowym placem zabaw z torem przeszkód, zjeżdżalnią i suchym basenem z piłeczkami. Mnóstwo świetnej zabawy zapewniła też podłoga interaktywna z grami testującymi najmłodszych.
Uczniowie jeszcze po powrocie do szkoły byli pod wrażeniem spędzonego czasu w nowym, przyjaznym, ciekawym i nowoczesnym otoczeniu.