1

We worek, 15 czerwca br. uczniowie klas VIII wspólnie bawili się podczas spotkania integracyjnego, które jednocześnie było dla nich ostatnią zabawą w tym gronie. Już 25 czerwca staną się absolwentami naszej szkoły i każdy z nich rozpocznie nowy etap w swoim życiu. To spotkanie było dla nich doskonałą okazją do wspólnej zabawy i odbudowania relacji po tak długiej przerwie, spowodowanej pandemią. Młodzież bawiła się wspaniale! Uczniowie wspólnie zatańczyli „belgijkę”, przemierzyli korytarze szkolne w rytm piosenki „Jedzie pociąg z daleka, …” i nieustannie okupowali parkiet. W przerwie znaleźli też czas na wspólne rozmowy i skosztowanie przepysznego, czekoladowego tortu. Uczniom towarzyszyły ich wychowawczynie, pani Beata Jaworska oraz pani Marzena Salińska.