DSC01329

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję „Kartka dla Obrońców Granic", w ramach której przygotowali laurki dla żołnierzy Wojska Polskiego, funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji przebywających na granicy polsko-białoruskiej. Pełnią oni swoją służbę w niebezpiecznych warunkach, niejednokrotnie wystawieni na zagrożenie życia i zdrowia. Są bez wątpienia doskonale przygotowani do wykonywania powierzonych zadań, jednak warunki pełnionej służby oraz oddalenie od rodzin i bliskich sprawiają, że szczególnie ważne są dla nich obecnie wyrazy społecznego wsparcia. Jednym z takich wyrazów wsparcia są kartki przygotowane przez najmłodszych. Organizatorem akcji jest lubelska Fundacja Niepodległości, patronuje jej Radio Lublin.