D294F6C3 8408 4C06 AD82 9133E5934E95

Klasy pierwsze i trzecie wraz z wychowawcami w dniu 19 maja br były na wycieczce szkolnej w parku tematycznym w baśniowej konwencji w miejscowości Trzcianka. Pogoda i humory dopisywały wszystkim od samego rana. Gdy dojechaliśmy na miejsce po 2 i pół godzinnej podróży czekały na nas Krasnoludy i Mordole. Rozpoczęliśmy zwiedzanie tej baśniowej krainy. Najpierw wysłuchaliśmy   opowieści Skrzata Kronikarza, następnie udaliśmy się do Bulwiaków-to pracowite i oddane naturze stworzenia, które zajmują się ogrodnictwem. Później zatrzymaliśmy się przy mruczących wierzbach. Odwiedziliśmy też Gród Krasnoludków, Pole Marchewkowe i Mroczysko. Potem przejechaliśmy się kolejką po Kwiatowej Dolinie, gdzie podziwialiśmy pięknie ukwiecone pagórki. Po pysznym obiedzie był czas na rekreacje i zabawy. Odpowiednią dozę ruchu zapewnił uczniom park linowy, zwiedzanie tuneli, wielka zjeżdżalnia oraz atrakcyjny plac zabaw. Na zakończenie każdy mógł sobie kupić pamiątkę i zjeść lody. Wycieczka była bardzo udan, pobudzała dziecięcą ciekawość, kreatywność, dostarczyła odpowiednią dawkę ruchu.

Wycieczka zorganizowana była przez Biuro Turystyczne Antea, serdecznie dziękujemy za upominki, a także naszej pilotce P. Kasi za dzień pełen wrażeń i radości.

Kierownik wycieczki

Lucyna Marnik