Nasze liceum to najlepszy wybór dla Ciebie, to szkoła z długoletnią tradycją, którą ukończyło wielu wspaniałych absolwentów. Jest tu miła i przyjazna atmosfera, klasy nie są liczne, do każdego ucznia jest indywidualne podejście. Nauczyciele są wyrozumiali i zawsze służą pomocą, umożliwiają Ci wszechstronny rozwój, udział interesujących zajęciach, projektach, wyjazdach.

W roku szkolnym 2024/2025 wychodzimy do Ciebie następującą ofertą edukacyjną

Jeśli interesują Cię nauki przyrodnicze i chciałbyś w przyszłości studiować takie kierunki jak: medycyna, farmacja, pielęgniarstwo, weterynaria, dietetyka, fizjoterapia,
to ta klasa jest dla Ciebie!

Przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym:
- biologia
- matematyka

Nauczane języki obce:
- język niemiecki

Jeśli interesują Cię nauki ścisłe oraz ekonomiczne i chciałbyś w przyszłości studiować takie kierunki jak: ekonomia, bankowość, zarządzanie, finanse i rachunkowość, marketing, gospodarka przestrzenna, transport, budownictwo, architektura, geodezja, logistyka, turystyka i rekreacja, to ta klasa jest dla Ciebie!

Przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym:
- matematyka
- geografia