
W okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne uczniowie klas 1–3 z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w różnorodnych zajęciach o tematyce świątecznej. Dzieci samodzielnie siały owies, poznając przy tym tradycje związane z nadejściem wiosny i Wielkanocy. Gdy rośliny wyrosły, posłużyły jako element do tworzenia pięknych, wiosennych stroików.
Nie zabrakło również kreatywnych działań plastycznych – uczniowie przygotowywali kolorowe pisanki, rozwijając swoją wyobraźnię i zdolności manualne. Zwieńczeniem wspólnych przygotowań było uroczyste śniadanie wielkanocne, podczas którego dzieci mogły poczuć wyjątkową, świąteczną atmosferę. Miłą niespodzianką była także wizyta Zajączka Wielkanocnego, który obdarował wszystkich uczniów słodkimi upominkami w postaci czekoladowych jajek, wywołując wiele radości i uśmiechów na twarzach dzieci. Był to czas pełen radości, wspólnej zabawy oraz kultywowania pięknych, polskich tradycji.
Galeria




















































































































































































































































































































































































































































































































































