
27 maja w oddziale przedszkolnym „0" odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Z tej właśnie okazji dzieci przygotowały część artystyczną, gdzie mogły zaprezentować wierszyki i piosenki. Mamy z dumą i wzruszeniem na twarzy słuchały swoich pociech. Dzieci wręczyły też swoim Mamom przygotowane niespodzianki. Dużo radości dostarczyła wszystkim galeria portretów, gdzie Mamy musiały odnaleźć swoją podobiznę. Całość uświetnił jeszcze słodki poczęstunek.
Galeria




















































































































































































































































































































































































































































































































































