Chętni uczniowie szkoły podstawowej i liceum wzięli udział w konkursie fotograficznym „Gmina Grabowiec w zimowej szacie", organizowanym w lutym 2021 roku przez Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu.
   Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie liceum przysłali 20 fotografii, uczniowie szkoły podstawowej 60 zdjęć przedstawiających naszą gminę. Komisja w składzie: p. Iwona Karczmarz, p. Ewa Radelczuk, p. Krzysztof Karczmarz i p. Jolanta Bednaruk vel Bednarczuk przyznała nagrody i wyróżnienia:

Kategoria uczniowie liceum:

I miejsce – Karolina Staszczuk – 2LO
II miejsce – Milena Buczkowska – 2LOw
III miejsce – Beata Buczak 2LOw
wyróżnienia: Piotr Gardjas – 2LOw, Hubert Malinowski – 2LO

Kategoria uczniowie szkoły podstawowej:

I miejsce ex aequo - Zofia Widyma - 6a, Magda Popek - 4a
II miejsce – Anita Kaczmara  – 4b
III miejsce – Orzechowski Hubert – 7b
wyróżnienia: Nikola Barańska – 6b, Hanna Nowoświatłowska – 4a, Wiktoria Surma – 8a

Gratulujemy młodzieży dużej wrażliwości na walory przyrodnicze i architektoniczne gminy Grabowiec i zachęcamy do udziału w innych projektach. Podsumowanie konkursu i przekazanie nagród nastąpi   w późniejszym terminie.