IMG 20210519 103334

Dzień Mamy jest obchodzony prawie na całym świecie. Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy, oraz że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za jej bezwarunkową miłość.
Jest to najpiękniejsze, wyjątkowe  i najbardziej osobiste święto w roku. Słowo: matka, mama, mamusia, mateńka - to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, to ostoja i poczucie bezpieczeństwa, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne.
Uczniowie klas młodszych, inaczej niż zwykle uczcili to piękne święto. Nie spotkali się w tym roku ze swoimi mamusiami w szkole ze względów bezpieczeństwa. Przygotowali własnoręcznie zrobione upominki, wykonali kartki z życzeniami, uczyli się wierszy i piosenek o mamie.Poprzez wiersz, piosenkę, życzenia wyraziły  kochanym mamom swoje uczucia oraz podziękowały  za trud włożony w ich wychowanie.