received 1219730181802540

W czerwcu br. w klasach I-VIII szkoły podstawowej miało miejsce spotkanie z policjantem. Jak co roku, na koniec roku szkolnego, przypominamy uczniom o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji. Nasz mundurowy Gość przypomniał zasady poruszania się pieszych na drodze, zwrócił uwagę na nowe przepisy obowiązujące w tym zakresie od 1 czerwca 2021 r. Przeprowadził także pogadankę na tematy dotyczące m.in. bezpiecznego poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną, pomocy rodzicom przy pracach polowych, nie wsiadania do nieznajomych samochodów, bezpiecznego korzystania z Internetu, itp. Na zakończenie spotkania, Pan policjant udzielił wyczerpujących odpowiedzi na pytania uczniów.