fot1

fot2

Wzorem lat ubiegłych, nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2021”. Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Myślę, więc nie śmiecę’’. Akcja „Sprzątanie świata – Polska” jest wspólną lekcją poszanowania środowiska, jak również promowaniem ograniczenia wytwarzanych odpadów.

W tym roku, ponownie nasi uczniowie wraz z wychowawcami  spisali się na medal, sprzątając nie tylko plac wokół szkoły, ale także odległe tereny naszej miejscowości.

Mając na uwadze tegoroczne hasło, szczególnie zachęcamy, aby każdy z nas podjął działania, dzięki którym zmniejszymy ilość wytwarzanych odpadów. Zmiany zaczynają się od małych rzeczy, które, wielokrotnie powtarzane, w perspektywie czasu stają się wielkie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję!