IMG 20211014 091802

Uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów odbyła się w naszej szkole 14 października 2021 roku. Do ślubowania przystąpiło 27 uczniów klasy Ia i Ib przygotowanych pod kierunkiem wychowawców pani Elżbiety Pomazanka i pani Jolanty Sieczkowskiej. Pierwszoklasiści zaprezentowali wierszyki i piosenki, wykazali się wiedzą pozwalającą być pełnoprawnymi uczniami szkoły. Po ślubowaniu pani dyrektor Elżbieta Widyma dokonała aktu pasowania na ucznia. Uczniowie otrzymali upominki od Dyrekcji szkoły i legitymacje szkolne. Ta wyjątkowa uroczystość miała w tym roku inny charakter, odbyła się bez udziału rodziców z zachowaniem szczególnej ostrożności ze względu na panującą epidemię korona wirusa. W klasie na uczniów czekały upominki od rodziców oraz słodkości.