1

W dniu 8 marca br. uczniowie klas IV, wraz ze swoimi wychowawczyniami, wybrali się do kina w Zamościu. W taki sposób świętowali tegoroczny Dzień Kobiet. Uczniowie obejrzeli film zatytułowany „Skarb Mikołajka”. To opowieść o Mikołajku - bohaterze ponadczasowych dzieł René Goscinny’ego i Jean-Jacquesa Sempé. Tym razem przebojowy chłopiec wyruszył na poszukiwanie zaginionego skarbu i z pomocą niezastąpionych kumpli starał się zapobiec niechcianej przeprowadzce. Mikołajek rozbawił i zaskoczył naszych uczniów. Przy okazji nauczył ich jak ważne w życiu są: przyjaźń i współpraca. Film okazał się pełen humoru i akcji. Po obejrzeniu filmu uczniowie zjedli mały posiłek w restauracji McDonald.  Wspólny wyjazd był doskonałą okazją do rozwijania relacji rówieśniczych.