DSCN0606

Uczniowie klas I-III szkoły podstawowej  oraz 2  kolegów z Ukrainy aktywnie,  pomysłowo i z zaangażowaniem  spędzili pierwszy dzień wiosny. Z pomocą rodziców  przygotowano piękne kapelusze Pani  Wiosny, które były ozdobą tego dnia. Podczas zabaw rekreacyjnych wykonano w grupach  kolorowe plakaty na temat wiosny. Realizacja tego zadania wymagała współpracy, pomysłowości. Plakaty będą wyeksponowane na korytarzach szkolnych.  Śpiewane  piosenki o wiośnie również uatrakcyjniły ten wyjątkowy dzień.

Młodsi uczniowie wzięli też udział w „Szkolnym Dniu Bez Plecaka", pomysły na przyniesienie podręczników i przyborów szkolnych były ciekawe, śmieszne i wyzwoliły wiele pomysłów i radości.

Miło, radośnie i wesoło spędzony  pierwszy dzień wiosny wróży dobry początek tej pory roku.