zdj 1

W poniedziałek 21 marca uczniowie naszej szkoły mieli kilka powodów do świętowania. Obchodziliśmy bowiem „Dzień bez plecaka" (uczniowie przynieśli książki i przybory w czym chcieli), „Dzień kolorowej skarpetki" oraz tradycyjny „Pierwszy dzień wiosny".

Był to bez wątpienia kolorowy i wesoły dzień! Nasi uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością podczas wyboru wszelkiego rodzaju „nosideł", które dziś zastąpiły im plecaki. Na szkolnych korytarzach można było zobaczyć walizki, kosze, garnki, skrzynki na narzędzia, śmietniki, a nawet szuflady, wózek sklepowy, huśtawkę, koc, pokrowce na instrumenty i klatki dla zwierząt. Założyliśmy również skarpetki nie do pary, aby pokazać naszą solidarność z osobami z zespołem Downa. Uczniowie wykonali też wiosenne bukiety, które będą zdobić nasze sale. Następnie wzięli udział w zajęciach sportowych, a starsi obejrzeli film i udali się na ognisko, aby skorzystać z prawdziwie wiosennej pogody.