fot

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

1 września 2022 r. po okresie wypoczynku wakacyjnego wracamy do nauki w szkole. Cieszymy się, że wkrótce się z Wami spotkamy. Sale lekcyjne są już przygotowane, remonty zakończone, a wychowawcy czekają aby Was powitać.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego

Przedszkole:

1. Oddział M (Maluchy) czynny od. godz. 7.00.
  2. Godzina 9.45 powitanie dzieci w salach przedszkolnych przez wychowawców oddziałów.

Szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące:

1. Godzina 8.00 - po uczniów dojeżdżających do szkoły wyjadą autobusy szkolne
  2. Godzina 9.00 – Msza Święta w kościele (opiekę na dziećmi/uczniami sprawują rodzice).
  3. Godzina 10.00 Hala Sportowa – uroczyste rozpoczęcie dla uczniów kl. I – VIII i liceum ogólnokształcącego
  4. Ok. godziny 11.15 – początek rozwożenia uczniów dojeżdżających do domu.

U progu Nowego Roku Szkolnego 2022/2023 życzymyWamdużo zdrowia, optymistycznego i radosnego nastawienia do obowiązków szkolnych, spokoju i bezpieczeństwa. Niech nasze wspólne działania i nauka obfitują wsukcesy edukacyjne i wychowawcze, zaś nauka sprawia wszystkim wiele radości.