331318040 731134798589980 339417608773129846 n

    W miesiącu lutym odbyły się w naszej szkole dwa kiermasze. Jeden z okazji Walentynek, drugi z okazji Tłustego Czwartku. Podczas kiermaszu walentynkowego można było zakupić biżuterię oraz ozdoby, a w Tłusty Czwartek pączki oraz pyszne ciastka. Obie akcje odniosły ogromny sukces. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy chętnie kupowali słodkości oraz upominki walentynkowe.

   Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przygotowali wypieki na kiermasz, zajęli się sprzedażą i zbieraniem Walentynek. Dziękujemy Panu Wojciechowi za wydrukowanie pomysłowych prezentów oraz Pani Oli za zajęcie się organizacją kiermaszów.

    Serdecznie dziękujemy sklepom „Delikatesy Centrum" oraz „Groszek" za przekazanie pączków na kiermasz z okazji Tłustego Czwartku.

    Tak duże zainteresowanie kiermaszami cieszy nas tym bardziej, że fundusze uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuniach oraz na organizację 25. rocznicy nadania imienia naszej szkole – zakup strojów na uroczystą akademię.

Galeria