1 wszystkie Panie Wiosny zdjęcie 1 na poczatek tekstu

     21 marca organizatorem Pierwszego Dnia Wiosny w szkole był Samorząd Uczniowski.

    Dzień ten określany jest też Dniem Samorządności  dlatego uczniowie mieli okazję, chociaż przez chwilę poznać trud pracy pedagoga, wcielając się w role nauczycieli. Na pierwszych dwóch lekcjach, uczniowie prowadzili więc wybrane zajęcia lekcyjne.

    W tym dniu, przybory szkolne i książki, uczniowie przynieśli w czymś innym niż plecak – był to więc nasz Dzień bez Plecaka. ‘No backpack day’ to prawdziwy popis kreatywności uczniów i uczennic. Tak było i tym razem. Ciekawych pomysłów nie zabrakło.

    Później przenieśliśmy się na halę szkolną, gdzie wspólnie powitaliśmy wiosnę. Imprezę rozpoczął konkurs na najpiękniejszy baner powitalny. Uczniowie wykazali się ogromna kreatywnością. Wszystkie prace były piękne i kolorowe. Na szczególne wyróżnienie zasłużył baner klasy IV B. Następnie odbył się konkurs na najpiękniejszą Panią Wiosnę w którym reprezentanci klas zaprezentowali swoje pomysły na stroje wiosenne.

    Wszystkie „ Panie Wiosny” były przepięknie przystrojone. Komisja zdecydowała, że tytuł najpiękniej ubranej Pani Wiosny zdobyła reprezentantka klasy VIII b.

    Zwycięzcy obu konkursów oraz wszyscy uczniowie biorący udział w imprezie otrzymali słodkie nagrody! 

    Ten dzień w szkole upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, sprawił ogromną frajdę nie tylko uczniom, ale również nauczycielom.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia- członkom jury za ciężką pracę, wszystkim nauczycielom za wyrozumiałość, rodzicom za wsparcie w przygotowaniu przebrań, a uczniom za poczucie humoru i wspólną zabawę!

Galeria