CLICOMANIAK SZ.Musur

Chociaż jest dopiero w szóstej klasie, ma już na swoim koncie spore sukcesy. Niedawno został finalistą konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego, a teraz laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC, organizowanym pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamościa. Finałowy etap tego konkursu miał miejsce 20 kwietnia br. w Szkole Podstawowej Nr 8 im. Orląt Lwowskich.

Poziom tegorocznej edycji CLICKONMANIACA był naprawdę wysoki, jednak Szymonowi nie sprawił większych trudności. Tytuł laureata w kategorii „Young learner" otrzymało jedynie 19 uczniów z Lubelszczyzny (13 dziewcząt i 6 chłopców), których wynik wynosił co najmniej 90%.  Nasz uczeń znalazł się w ścisłej czołówce i osiągnął najwyższy wynik wśród chłopców.

Szymon, jesteś dumą naszej szkoły! Gratulujemy Ci i życzymy dalszych sukcesów!