DSC03562

Dnia 1 czerwca obchodziliśmy najradośniejszy dzień w roku – Dzień Dziecka. Z tej racji nasza szkoła we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury oraz Sołectwem Dańczypol przygotowała mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Ich centrum stanowił piknik w Dańczypolu na który uczniowie – w zależności od wieku i możliwości – dotarli autokarem lub pieszo. W drodze do Dańczypola uczniowie brali udział w grach terenowych o różnej tematyce i stopniu trudności. Na miejscu czekały na nich konkursy sportowe, zabawy integracyjne, zabawy na dmuchańcach, kącik plastyczny, malowanie twarzy, konkursy wiedzy oraz konkursy muzyczne. Można było obejrzeć wozy strażackie i wojskowe oraz porozmawiać ze strażakami i żołnierzami. Na obiad przygotowano pyszny bigos i kiełbaski. Nie zabrakło też deseru w postaci waty cukrowej i popcornu.

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by tegoroczny Dzień Dziecka był atrakcyjny - barwny, radosny i smaczny.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia w szkolnej galerii zdjęć.