355390254 973902057287069 2138908553461380769 n

    Od kilku już lat prowadzimy współpracę z hospicjum Santa Galla z Łabuniek Pierwszych. Nasza szkoła przez cały bieżący rok szkolny podejmowała szereg różnorakich działań na rzecz hospicjum, były to m.in.: zbiórki pieniędzy podczas kiermaszów, zbiórka środków higienicznych i opatrunkowych. Jednym z głównych działań były „Pola Nadziei" - to żonkilowa akcja, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na los osób nieuleczalnie chorych, będących u kresu życiowej drogi oraz pozyskiwanie funduszy na działalność hospicjum. W podziękowaniu za wszystkie działania na terenie hospicjum 31 maja 2023 r odbył się piknik dla dzieci z mnóstwem atrakcji. Były dmuchańce, zabawy z animatorem, kiełbaski z grilla, pyszne ciasta przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz lody na ochłodę. To był wspaniały czas dla dzieci z naszej szkoły, które uczestniczyły w tym wydarzeniu, czas radości, entuzjazmu i integracji z wolontariuszami z innych placówek. Dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie i wspólnie spędzony czas.

Galeria