IMG20231220105309
 
    Uczniowie naszego liceum włączyli się do programu "Native speaker w każdej szkole", umożliwiającego im regularny kontakt z native speakerem podczas zajęć języka angielskiego. Dzięki współpracy z szkołą angielskiego online TUTLO licealiści mają niezwykłą szansę na doskonalenie umiejętności językowych, pokonanie bariery językowej oraz urozmaicenie procesu nauki. 
 
   Jak to działa? Na lekcjach języka angielskiego uczniowie wspólnie z nauczycielem wybierają jeden z wielu dostępnych na platformie tematów, omawiają go wstępnie z nauczycielem i następnie łączą się z native speakerem online, z którym dyskutują na wybrany wcześniej temat. Ostatnie 10 minut każdej lekcji korzystają z arkuszy i gier językowych utrwalając zdobytą podczas lekcji wiedzę. 
 
   Dzięki programowi mieliśmy okazję porozmawiać o tradycjach bożonarodzeniowych na świecie z lektorami z Anglii, USA, Filipin czy RPA, dzieliliśmy się swoimi zainteresowaniami na temat muzyki i filmu, doskonaliliśmy słownictwo dotyczące gotowania oraz opisu osób. Do końca stycznia uczniowie mogą bezpłatnie korzystać ze specjalnie przygotowanej platformy, na której mogą w domu korzystać z lekcji indywidualnych. 

 

Każda klasa ma okazję skorzystać z lekcji z native speakerem, dzięki bezpłatnemu dostępowi do nowej usługi dla szkół: Native Speaker na żądanie!

Wszystkich rodziców zapraszamy do zapisania swoich dzieci, aby w pełni skorzystać z tego, co przygotowało dla uczniów Tutlo: 
 
 
Trzymamy kciuki za rozwój naszych uczniów i cieszymy się, że już teraz inaugurujemy program "Native Speaker w każdej szkole"! 
 
Wszelkich informacji na temat udziału w programie udziela nasz szkolny koordynator pani Aleksandra Chilewicz.
 
 
#NaukaJezyka #Tutlo #NativeSpeakerWSzkole #NowoczesnaSzkola #NativeSpeaker