IMG 1952
 
     W niedzielę 28 stycznia br. uczniowie klasy IV i klas II naszego liceum ogólnokształcącego bawili się na swoim balu; tych pierwszych dzielą już tylko tygodnie od egzaminu dojrzałości, drudzy są dopiero w połowie drogi do matury. Jedna i druga okazja była godna stosownego uczczenia, w końcu czas nauki w liceum, to jeden z najpiękniejszych okresów życia, który wspomina się latami.
      Uroczystość rozpoczęła się w hali sportowej od przywitania gości. Następnie okolicznościowe słowo skierowała do uczniów pani dyrektor Elżbieta Widyma, życząc licealistom dobrej zabawy podczas tego wyjątkowego wieczoru, a także powodzenia na maturze oraz szczęśliwych życiowych wyborów. Do tych życzeń dołączył się także ks. proboszcz Zygmunt Żółkiewski. Młodzież oraz przedstawiciele rodziców w serdecznych słowach podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Księżom za wiele lat wspólnej pracy dydaktycznej oraz wychowawczej.
      Po odczytaniu fragmentu ,,Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza, młodzież, zgodnie z tradycją, zatańczyła poloneza. Po krótkiej sesji zdjęciowej, młodzież oraz zaproszeni goście udali się do miejscowej Remizy OSP Grabowiec, gdzie zabawa trwała do białego rana.
 

Galeria