434054315 898544545405082 7786639210379742874 n
 
       Kiermasz Wielkanocny, zorganizowany przez wolontariuszy z naszej szkoły, odbył się 20 marca 2024 r. Wydarzenie okazało się nie tylko doskonałą okazją do zakupu pięknych ozdób, stroików i tradycyjnych babeczek wielkanocnych, ale również do integracji społeczności szkolnej. Kiermasz oferował bogactwo stroików, świec świątecznych, baranków oraz jajek wielkanocnych wydrukowanych drukarką 3D, dekoracji oraz wyrobów cukierniczych, co przyciągnęło uwagę i zainteresowanie kupujących.
        Chcielibyśmy z całego serca podziękować każdej osobie, która przyczyniła się do sukcesu naszego Kiermaszu Wielkanocnego, w szczególności Pani Zofii Greniuk za poświęcony czas i trud włożony w przygotowanie stroików i ozdób. Z serca dziękujemy sołtysowi wsi Dańczypol Panu Zbigniewowi Czerwonce za ofiarowane podstawki drewniane do stroików. Serdeczne podziękowania za wszelką pomoc składamy naszym uczniom i nauczycielom.  Wasze zaangażowanie, entuzjazm i wkład w organizację tego wyjątkowego wydarzenia sprawiły, że mogliśmy stworzyć niezapomnianą atmosferę świąt wielkanocnych dla społeczności lokalnej. Zebrane fundusze przeznaczymy na potrzeby Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach.

Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach

Wolontariusze ZS wraz z opiekunem p. Urszulą Kwiatkowską

Galeria